22.07.2015, 00:02

Sedem originálnych tipov, ktoré zmenia váš byt. Bude plný luxusu a blahobytu

Sprievodca interiérovým dizajnom. Prinášame vám prvý diel nového seriálu o bývaní, v ktorom vám predstavíme štýly od glamouru po minimalizmus.

Sedem originálnych tipov, ktoré zmenia váš byt. Bude plný luxusu a blahobytu

Nesie v sebe nádych hojnosti, blahobytu až luxusu. Napriek tomu glamour štýl nie je primárne o peniazoch. Oveľa skôr o odvahe a dobrom vkuse. Naši dizajnéri tvrdia, že na Slovensku ľudí s takýmto interiérovým štýlom nenájdete veľa, ich počet však stále stúpa. A hoci najlepšie vynikne vo väčších priestoroch, pri správne zvolených doplnkoch si ho možno dopriať aj v malometrážnejších bytoch.

S termínom glamour sa spájajú asociácie ako kúzlo, čaro či dokonalosť: primárne totiž označuje fotografický žáner, v ktorom sú ľudia, zväčša ženy, stvárnené spôsobom, ktorý zvýrazňuje ich atraktívnosť a šarm. Postupne však prešiel aj do interiérového dizajnu a práve ten v dnešnej dobe zažíva akési znovuzrodenie.

Pokiaľ vás láka vniesť si do bytu aspoň nádych tohto štýlu, so CU Interiors vám prinášame 7 rád, ako na to. Nájdete ich vo fotogalérii, v ktorej sú použité originálne návrhy pre slovenské interiéry.


Pripravené v spolupráci s:

www.cuinteriors.com

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.