Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.08.2018, 00:01

Bývajte ako na dovolenke: Chorvátsko ponúka na predaj zaujímavé byty aj domy pri mori

Neupínajte sa len na dovolenku, bývajte pri mori nastálo.

Hrubá stavba vily 5 + 1 / T je na predaj za 371 530 eur. Dom veľký 255 metrov štvorcových s terasou a bazénom stojí na pozemku s rozlohou 451 metrov štvorcových.
Vila v lokalite obce Jakišnica na ostrove Pag je vzdialená 20 metrov od mora. Murovaná novostavba má garážové státie pre dve autá. Celková obytná plocha je 228,7 m² + terasa s rozlohou 26,6 m², bazén má 40,8 m².
Objekt je určený k celoročnému užívaniu s možnosťou zaistenia správcu objektu - stráženie, upratovanie, údržba. V prípade záujmu je možné zaistiť súčinnosť pri stavbe a dokončenie vily a neskôr vo voľných sezónnych termínoch lukratívny prenájom nehnuteľnosti bez nutnosti zakladania firmy.
Zdroj: LUXENT

V posledných mesiacoch je na predaj veľké množstvo víl, domov aj apartmánov v Chorvátsku. Výnimkou nie je ani výhľad priamo na more. Nehnuteľnosti sú v dobrom stave, majú menšiu záhradu a takmer vždy bazén, uvádza iDnes.cz.

V ponuke sú aj stavebné parcely. V galérii si pozrite tie najzaujímavejšie ponuky:

Ak ste si ešte stále nevybrali letnú dovolenku, známy bloger Milan Bardún vám prezradiť svoje tipy ako zaujímavo cestovať a neminúť pri tom celý majetok. Pozrite si video v HNtelevízii: