Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.07.2018, 00:01

Trojizbový byt v Bratislave premenili na nepoznanie. Pozrite si drastickú zmenu pred a po

Takto vyzerá úspešná rekonštrukcia trojizbového bytu v Bratislave.

Po vyhotovení všetkých podkladov, vizualizácii, cenových ponúk sme sa opäť stretli s klientmi, kde mohli vidieť vzorky všetkých plánovaných materiálov. Následne prebehli úpravy, doplnili sa nejaké položky, prerobili vizualizácie. Začala rekonštrukcia búraním, odvozom odpadu a takisto aj olepením výťahu, aby sa zamedzilo jeho prípadnému poškodeniu.

Následne sa vytiahli nové steny, obkladala sa kúpeľňa, prišla sa zamerať kuchyňa, aby sa dodržala náväznosť prác. Po "mokrých procesoch " sme sa stretli s klientmi, aby videli ako pokračujeme a dodržujeme plán, ktorí v tom čase nebývali v byte.
Zdroj: byvajvnovom.sk

Klienti potrebovali zrekonštruovať bytové jadro, pričom sme sa intenzívne stretávali dva mesiace pred plánovanou rekonštrukciou. "Najprv sme si vypočuli predstavy klientov, ktoré sme sa snažili zakomponovať do vizualizácie kuchyne a kúpeľne," hovorí dizajnérka Marcela Helpenová zo štúdia byvajvnovom.sk

"Pri tvorbe vizualizácii, spoločne s kolegyňou, ktorá rieši len stavebnú časť a kúpeľne, sme sa dohodli na farebnosti, aby to spoločne ladilo."

Pozrite si v galérii fotografie, ako vyzeral byt pred a pod rekonštrukcii.

Na čo nezabudnúť pri rekonštrukcii:

  • Stretávať sa priebežne počas rekonštrukcie.
  • Dolaďovať detaily, potom podpísať objednávku, zmluvu o dielo s termínom nástupu.
  • Klienti to ohlásia na miestnom úrade a susedom formou oznamu (toto ľudia veľmi často opomenú a potom je problém).

"Klienti boli veľmi spokojní a najmä radi, že sme dodržali naše heslo rekonštrukcia s úsmevom," dodávajú zhodne na záver realizátori rekonštrukcie Marcela Helpenová a Blanka Čuláková.