03.02.2016, 00:00

7-ročný chlapec z Filipín pobláznil svet. Tancuje ako Beyoncé

7-ročný chlapec z Filipín pobláznil svet. Tancuje ako Beyoncé

Sedemročný filipínsky chlapec John Phillip Bughaw, ktorý si hovorí Balang, sa stal známy vďaka americkej šou moderátorky Ellen DeGeneres, kam si ho pozvala. Ukázal tanec, ktorý speváčky Jessie J, Ariana Grande a Nicki Minaj zatancovali v klipe k piesni Bang Bang. Teraz je vďaka tomu Balang hviezdou a na internete ho sledujú tisíce ľudí, píše idnes.cz.


 

Po veľkom úspechu prvého vystúpenia u Ellen si ho moderátorka pozvala v novembri opäť, tentoraz predviedol tanec, ktorý speváčka Beyoncé zatancovala v klipe k piesni Single Ladies. Po prvom vystúpení u Ellen vraj Balanga začali oslovovať aj ľudia na ulici a chceli sa s ním odfotiť alebo chceli jeho podpis.

Prvé video malo na internete viac ako štyri milióny zhliadnutí a druhé má teraz už takmer osem miliónov zhliadnutí. Balang má z toho veľkú radosť a pre svojich fanúšikov pripravuje nové tanečné videá. "Mám sa skvele, robím viac videí. Veľa ľudí sa so mnou chce fotiť a hovoria mi, že ma videli v relácii u Ellen," povedal malý John, ktorý žije na Filipínach.

 Pôvodne malý Filipínec tancoval zumbu a potom začal kopírovať tance zo známych videoklipov. "Zumbu tancujem stále, na tú som nezabudol. Dokonca ju vyučujem. Robím to preto, aby ľudia boli zase zdraví," povedal chlapec, ktorý je sám malý "tučko".

Pochválil sa aj tým, že už za svoju prácu dostal zaplatené. "Dostal som osemdesiat dolárov a kúpil som si za to bicykel," smial sa John, ktorý je veľkým milovníkom jedla a najradšej má čokoládu. "Čokoládu milujem. Musím si ale kvôli tomu často čistiť zuby, aby som ich nemal pokazené," pokračoval John, ktorý má skrátka rytmus v tele. "Keď som sa pozeral na televíziu a videl videoklip k tým pesničkám, musel som začať tancovať tiež, úplne som sa roztancoval sám od seba. Milujem to," doplnil. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.